APP TALKING DOLL

به عروسک های پارچه ای کودکان خود روح ببخشید....

an>

گوشی های هوشمند امروزه بخش جدا نشدنی از افراد هستند و روز به روز وسیله کنترل کنند بسیاری از تجهیزات اطراف ما می شوند حتی تلوزیون ها یخچال ها ,سیستم  امنیت خانه و..

 

 

 

خب شاید وقت آن رسیده که این وسیله پر کربرد و کنترل گر در حوزه  بازی های سخت افزاری نیز ورود کند..

عروسک سخنگوو متصل به گوشی های هوشمند  با بازار نا محدود

 

 

 

 

عروسک سخنگو یکی از این شاهکارهاست که به بازی کودکان ما شور و نشاطی خاص می بخشد..

 بی شک عروسک سخنگو می تواند یکی از اسباب بازیهای به یادماندنی و بسیار جالب کودک ما باشد.

  • یک باکس حاویه بردی هوشمند ساز الکترونیکی + یک اپلیکیشن اندروید ویا ios

+

 

 

 

 

  • این برد قابل جای گذاری در هر عروسکی است
  • اپلیکیشن موجود در همان گام اول نصب , بیش از 200 جمله را با قالب 6 تن صدای مختلف در خود جای داده و امکان آپ دیت فایل های صوتی بدون کوچکترین تغییری در قطعه الکترونیکی و یا حتی جا به جایی آن است.

نکته مهم فنی طرح:

  • ماژول هوشمند ساز هیچ صوتی به جز جملات درون اپلیکیشن مورد نظر را پخش نمی کند.

 

محدو

  • محدودیت هایی که می تواند یک ایده جدید را به خطر بیندازد به 5 دسته کلی تقسیم میشوند: رقابت 2- هزینه راه اندازی بالا 2- تنوع طلبی و سلیغه بازار 3- نیاز به خواب سرمایه و انبار داری 4- پیچیدگی تولید و زمان تولید هر واحد 5- موانع  گسترش بازار

 

  • در امر رقابتی ما هیچ محدودیتی در تنوع جملات نداریم و همچنین هیچ محدودیتی در ظاهر عروسک ها نداریم.

 

 

 

 

 

  • در امر هزینه راه اندازی اولیه تغریبا صفر است و هیچ تجهیزات و دستگاه و حتی خط تولیدی نیاز ندارد.

 

 

 

 

 

 

  • در امر تنوع طلبی و سلیغه بازار ما در تمامی عروسک های وارداتی و تولید داخلی برند و شناخته شده بازار می توانیم این پروژه را بدون هیچ تغییری در ظاهر انجام دهیم و هر گاه بازار ,  محصول و کارکتور جدیدی را ارائه دهد ما میتوانیم ان رآهوشمند و سخنگو کنیم.

 

 

 

 

به عروسک های پارچه ای کودکان خود روح ببخشید....

 app TALKING DOLL

 

 

 

در دنیای پیشرفت علم و تکنولوژی هر روز شاهد تولید انواع کالا هستیم. دنیای اسباب بازی در این پیشرفتها زبان زد مابقی تولیدات است.  

بی شک همه ما می دانیم پر  فروش ترین اسباب بازی در کل دنیا عروسک ها هستند.

 

 

 

و در این میان عروسک های پارچه ای به دلیل سهولت بیشتر در ساخت و تولید , دارای تنوع ظاهری بسیار بیشتری نسبت به عروسک های پلاستیکی هستند.

 

 

 

 

در بین عروسک ها عروسک های سخن گو بیشترین توجه را به خود جلب کرده اندو به نسبت بیشترین قیمت را به خود اختصاص می دهند. اما محدودیت هایی همچون تنوع در جملات قابل گفتن و تنوع در ظاهر وجود دارد و همچنین در این نوع محصول کمتر برندی را می توان پیدا کرد که زبان فارسی را پوشش دهد.

 

 

 

اکثر کارشناسان دنیای کودکان بر این باور هستند که آموزش و تربیت از طریق بازی و اسباب بازی ها امری اجتناب ناپذیر و تاثیر گزار است.

 

 

  

  • در امر خواب سرمایه و انبار گردانی با توجه به این که ما نیازی به تولید خود عروسک ها نداریم و از برند ها موجود و شناخته شده بازار استفاده می کنیم عملا تنها سرمایه لازم خرید قطعه الکترونیکی خاصی است که موجودیت آن در بازار همیشه بوده است و می توان در لحظه خآن را تهیه کرد
  • در امر تولید ما فقط یک بار اپلیکین را تولید و به بازا ارائه می کنم و سخت افزار فقط نیاز به پروگرم برنامه پایه دارد و برای هر برد زیر 10 ثانیه طول می کشد و عملا در زمینه تولید, هزینه نیروی انسانی بسیار پایین است.

 

 

 

در امر گسترش بازار به خصوص صادرات این محصول بدون تغییری در سخت افزار و فقط از طریق ترجمه و ضبط جملات به زبان کشور مورد نظر و قرار دادن در اپلیکیشن امکان پذیر است.

Powered by : Arian Ronak IT Co. 1396